DABAN Investment GmbH - güvenilir inşaat partneriniz.

İş ortaklarımız, son derece cazip bir fiyat-performans oranında rüya gibi evler inşa ediyor. Nitelikli mimarlar ve planlamacılar tarafından bireysel yaşam isteklerinin yerine getirilmesine ek olarak, odak noktası maksimum güvenliktir: sabit bir fiyat ve en iyi fiyat garantisi, tam maliyet kontrolü, inşaat aşamasında belgelenmiş 5 aşamalı kontrol ve çok daha fazlasını alırsınız. .

Onlarca yıllık deneyime sahip devasa ve özellikle enerji tasarruflu ev inşaatı uzmanlarımız. Her ev yasal düzenlemelere göre inşa edilmiştir.

Müşterilerimiz sadece deneyimli bir inşaat şirketi değil, aynı zamanda inşaatçının bireysel ev inşa etme isteklerine tamamen bağlı, güvenilir ve yetkin bir ortak elde eder. Bizimle ve iş ortaklarımızla birlikte inşa eden veya sizden mülk alan herkes, mükemmel fiyat-performans oranı ve güçlü bir markanın hizmetiyle bireysel yaşam tarzı evlere evet diyor!

Bireysel olarak inşa edin, tamamen rahatlayın!

Almanya'da hayalinizdeki ev

Enerji tasarrufu devlet tarafından ödüllendirilir: Almanya, Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW) aracılığıyla çok cazip, düşük faizli kredilerle enerji verimli evleri desteklemektedir. Çok yüksek enerji tasarrufu durumunda, KfW bankası finansman için özel bir geri ödeme sübvansiyonu bile veriyor.

Biz ve iş ortaklarımız için modern ve enerji verimli inşaat ve kaynakların akılcı kullanımı normal karşılanmaktadır. Yenilenebilir ve yenilenebilir enerjilerde uzman olan iş ortaklarımız, minimum aylık işletme maliyeti sağlayan yenilikçi verimlilik evi çözümleri sunar. Enerji tasarruflu yapılaşmayı desteklemek için istek üzerine her ev KfW verimlilik evi yapılabilir!

Bir verimlilik evi olarak hayalinizdeki evi inşa edin ve üçlü avantajınızı güvence altına alın:

 

Artınız: Paradan ve enerjiden tasarruf edersiniz ve devlet sübvansiyonlarından yararlanırsınız

Deniz
Gök mavisi denizin ve altın kumsalın rüya gibi manzarası

Büyük şehirde
en iyi altyapı ile

Doga
Doğanın tadını çıkarın

Düşük enerjili evlerin son derece iyi kalitesine ek olarak, iş ortaklarımız binayı özellikle keyifli ve kaygısız hale getiren çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Her müşteri, hayallerindeki yeni eve taşınmayı bir deneyim haline getiren garantiler ve teminatlar alır.

 

Daha fazla bilgi edin!